Üretim Tesisimiz

Dudullu Ümraniye’de bulunan 3250 m² alanlı modern tesislerimizde, tam otomasyon bilgisayar destekli CNC makineler ve 4 kafa tam otomatik sayısal kontrollü kaynak bölümümüzle hataya yer bırakmadan 800 pencere/gün kapasitesinde imalat yapmaktayız.

Üretim Tesislerimize ulaştığımız kalite ile Avrupa standartlarını yakaladığımız gibi sürat/kalite oranında Alman standartlarını fazlasıyla karşılamaktayız. Bu standartları sağlamak için en kaliteli Alman malı aksesuar ve malzemeleri kullandığımız gibi son ürünü de tüketiciye göndermeden önce sıkı bir kalite kontrolüne tabi tutmaktayız.

Tüm ürünlerimiz ve üretimimiz CE sertifikalı, ISO 9001 ve TSE belgelidir.

İleri teknoloji projelendirme ve üretimimizi egitimli uygulama-montaj elemanlarimizla birlestirerek sizlere 2 yil servis ve malzeme garanti belgesi sunmaktayiz

Projelendirme

Firmamız teknolojiye her daim önem verir, 90’lı yılların başında kullanmaya başladığımız bilgisayarlı pencere-kapı proje/teklif/imalat emri sistemi sektöre yön vermiştir. Günümüzde ise mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimiz deneyim ve bilgilerini ellerindeki son teknoloji desteğiyle birleştirerek size uygun çözümleri size getirir.

Projelendirme

Satış Sonrası Hizmet

Bünyemizde bulundurduğumuz montaj ekiplerimizin hepsi kendi alanlarında ustalaşmış ve sahada montaj konusunda uzmanlaşmışlardır. Firmamız kalite kaygılarından dolayı montajlarını taşerona vermemektedir ve montaj ve uygulama elemanlarının çoğu yüksek kaliteli Alman malıdır.

Montaj
Scroll Up